Veselības “Check-Up” jeb vispārēja veselības pārbaude vīriešiem

“Check–Up” jeb vispārējas veselības pārbaudes programma ir piemērota mūsdienīgiem, progresīvi domājošiem, taču aizņemtiem un nodarbinātiem cilvēkiem, kuriem laiks ir būtiska vērtība, jo visas veselības pārbaudes ir iespējams veikt 1-3 dienu laikā bez nepieciešamības uzturēties stacionārā.

Vispārējas veselības pārbaudes programma ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, ārsts izstrādā individuālu ārstēšanas, novērošanas plānu un sniedz nepieciešamās rekomendācijas. Viens skatījums par konkrēto cilvēku un viņa veselības stāvokli. Mēs to piedāvājam veikt ātri un pēc standartizētiem izmeklējumiem, jo tie ir balstīti uz zinātniskiem pētījumiem par konkrētai vecuma grupai biežākajām saslimstībām.

Pieteikties uz vizīti Jūs varat rakstot uz e-pastu pieraksti@vasaraudze.lv vai zvanot uz
tālr. +371 67291777 vai +371 28007734.

“I. Vasaraudzes privātklīnika” piedāvā vairākas veselības “Check-Up” programmas vīriešiem:

Programmas izmeklējumu grafiku izstrādā klīnikas administrators, saskaņojot ar pacientu vēlamos un iespējamos izmeklējumu laikus. Pārbaudes ir iespējams veikt 2-3 klīnikas apmeklējuma reizēs, ierodoties tikai uz plānoto laiku. Pārbaudes rezultāts ir kopsavilkums no veikto analīžu, izmeklējumu un speciālistu slēdzieniem, kas tiek pārrunāts ar pacientu programmas noslēguma konsultācijā.

Ja tiek konstatētas novirzes no normas kādā no rādītājiem, ir iespējams vienoties par turpmāku taktiku, lai veiktu papildus izmeklējumus un nepieciešamo ārstēšanu. Pētot jau veiktās veselības pārbaudes, esam atklājuši to, ka katra programma ir atklājusi problēmu, par ko pacients iepriekš nav zinājis, jo iespējams bieži vien mēs nemākam paskatīties uz sevi no malas un gribam noliegt problēmas, kas mūsos ir, jo tā ir vieglāk dzīvot. Tādēļ ļoti svarīgi ir pārliecināties par savu veselību, kaut arī pēc sajūtām šķiet, ka sūdzību nav.