I. Vasaraudzes privātklīnika – augstākie veselības aprūpes standarti ginekoloģijā.

Mūsu vadošajiem speciālistiem ir vairāk nekā 10 gadu pieredze ginekoloģijā. Mēs izmantojam jaunākās paaudzes Philips aparatūru, garantējam diskrētu attieksmi un progresīvākās darba metodes, lai jūs saņemtu profesionālāko reproduktīvās veselības aprūpi.

Sievietes, kuras izvēlējušās I. Vasaraudzes privātklīnikas maksas programmu, saņem pilna spektra ginekoloģijas pakalpojumus pēc Eiropas vadošo klīniku standartiem – padziļinātas diagnostikas iespējas, ginekoloģisko saslimšanu ārstēšanu, grūtnieču uzraudzību, aprūpi un operācijas dienas stacionārā, precizitāti un atbildību katrā solī. Ārstu komanda īpaši specializējusies riska grūtnieču uzraudzībā un ar ginekoloģiju saistītu vielmaiņas un hormonālo problēmu risināšanā, palīdzot veiksmīgi sagaidīt ģimenes pieaugumu. Piedāvājam arī valsts apmaksātu grūtnieču aprūpi.

I. Vasaraudzes privātklīnika ir viena no nedaudzajām Latvijā, kas savām pacientēm nodrošina ārzemju vadošajās klīnikās pielietotas metodes, lai jau grūtniecības agrīnā stadijā izvērtētu visus iespējamos pataloģiju riskus, – NIPT testu, piecu kritēriju ultrasonogrāfisko skrīningu (valsts programmā izmanto tikai divus kritērijus), papildus pataloģiju riska individualizētu pārrēķinu FoetalMedicineFondation (FMF) programmā, ar ko Latvijā strādā tikai daži speciālisti, no kuriem divi praktizē mūsu privātklīnikā.

Klīnikas vadītāja dr. Ineta Vasaraudze, ginekoloģe-endokrinoloģe ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un Latvijas Ginekoloģiskās endokrinoloģijas biedrības prezidente, izveidojusi nozarē vadošo speciālistu komandu. Klīnikas ārsti ieguvuši labāko izglītību ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs – Itālijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Francijā, Skandināvijas valstīs, apgūstot jaunākās paaudzes aparatūru izmantošanu un aktualitātes nozarē. Klīnikas ārsti ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedri un arī starptautisko – ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology) un ISPD  (International Society for Prenatal Diagnosis) – asociāciju biedri.

Jums būs patīkami uzkavēties I. Vasaraudzes privātklīnikā, jo mēs zinām, ka sievietes un it īpaši grūtnieces pašsajūtu ietekmē daudzi faktori – attieksme, precizitāte, diskrētums un komforts. Par to visu rūpējamies īpaši. Mūsu pacientes laipni sagaidīs zinošs personāls un mierīga gaisotne, ko rada dizaineres veidotais telpu iekārtojums, kurā apvienota augstākā materiālu kvalitāte un elegance ikvienā izmantotajā elementā.

I. Vasaraudzes privātklīnikas pakalpojumu kvalitāti un klientu apkalpošanas standartus novērtē arī pacienti, jo 2016. gadā esam saņēmuši apbalvojumu sabiedriskajā kampaņā “Uzslavē labu servisu”. Tas iedvesmo turpināt strādāt tikpat aizrautīgi, jo rūpes par sievietes reproduktīvo veselību ir mūsu misija.