Lielbritānijā dzīvojošiem

Ja dzīvojat Lielbritānijā, Jums ir iespēja atgūt izdevumus par Latvijā saņemtiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

I. Vasaraudzes privātklīnika ir uzsākusi sadarbību ar kompāniju Med Refund LTD, kas palīdz Lielbritānijas iedzīvotājiem sakārtot nepieciešamās formalitātes, lai atgūtu naudu par Latvijā un citās Eiropas Savienības (ES) valstīs saņemtiem medicīnas pakalpojumiem.

Atbilstoši likumdošanai, ikviena persona, kura legāli dzīvo Lielbritānijā, ir tiesīga izvēlēties medicīnas pakalpojumu sniedzēju ne tikai savā mītnes zemē, bet jebkurā ES valstī. Ārstējoties ārpus Lielbritānijas, tās iedzīvotājiem ir tiesības atgūt naudu par medicīnas aprūpi.

Ārstējoties Latvijā ir iespēja atgūt no mītnes valsts līdzekļus tādā apmērā, cik par konkrētu pakalpojumu medicīnas aprūpes personālam maksātu Lielbritānijas Nacionālā veselības aprūpes sistēma (National Health Service, NHS).

Apzinoties, ka nokārtot nepieciešamās formalitātes ir sarežģīti, informējam savus pacientus par iespēju veikt visu nepieciešamo ar Med Refund LTD palīdzību.

Lai uzzinātu par Jūsu plānotajiem vai saņemtiem pakalpojumiem I. Vasaraudzes privātklīnikā (ārsta apmeklējumu, analīzēm, diagnostiku, operāciju), lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu Med Refund:

http://medrefund.co.uk/lv/

Rūpējoties par savu pacientu informētību un iespējām, sadarbību ar Med Refund īsteno arī vairākas citas Latvijas klīnikas, atgādinot par iespēju atgūt ārstēšanās izdevumus.

Izmanto savas tiesības atgūt izdevumus par medicīniskajiem pakalpojumiem Latvijā!