Pediatra konsultācija

Pediatrs ir bērnu ārsts, kurš nodarbojas ar jaundzimušo un jauniešu (līdz 16 gadu vecumam) slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Pediatrs ne tikai ārstē bērnus, kad tie saslimst, bet arī sniedz konsultācijas dažādos jautājumos par bērna kopšanu, barošanu un attīstību. Pediatra konsultācija ir nepieciešama, ja bērns ir saslimis (paaugstināta ķermeņa temperatūra, vemšana, caureja, izsitumi), ja bērnam ir ilgstošas sūdzības (bieža slimošana, ilgstošs klepus, vēdera sāpes, slikta svara dinamika, aizkavēta augšana, neskaidras izmaiņas analīzēs) vai arī, ja ir jautājumi par bērna attīstību, uzvedību, ēšanas paradumiem, dienas režīmu, miega traucējumiem.

Pediatrs:

  • izstrādā vakcinācijas plānu;
  • veic plānotās profilaktiskās apskates – bērna attīstības novērtēšanu un ieteikumu sniegšanu;
  • sniedz palīdzību akūtu slimību gadījumā;
  • zīdaiņiem – veic bērna vispusīgu izmeklēšanu, sniedz padziļinātas konsultācijas;
  • stāsta par bērna kopšanu, ēdināšanu un attīstības veicināšanu.

Pieteikties konsultācijai Jūs varat rakstot uz e-pastu pieraksti@vasaraudze.lv vai zvanot uz
tālr. +371 67291777 vai +371 28007734.

Ja vēlaties būt pilnībā informēti par bērna veselības stāvokli un attīstību, ieteicams periodiski apmeklēt pediatru, jo, lai arī visiem bērniem ir savs ģimenes ārsts, tomēr bieži vien viņš nav specializējies pediatrijā. Tikai pediatrs varēs visprecīzāk novērtēt bērna veselības stāvokli, ja nepieciešams, nozīmēt vajadzīgos izmeklējumus vai citu speciālistu konsultācijas.

Profilakse, diagnostika un ārstniecība – ar lielu rūpību strādājam katrā no šiem segmentiem.

“I. Vasaraudzes privātklīnikā”:

  • tiek ievērotas augstākās prasības sensitīvu personas datu apstrādē un diskrētā saskarsmē ar pacientu, kas ir neapstrīdami standarti klīnikas ikdienas darbā;
  • izveidota sadarbība ar vairākiem uzticamiem apdrošinātājiem – Seesam, Gjensidige, Compensa, BTA,  BAN;
  • ārsti par saviem pacientiem domā arī ārpus darba laika – jo mums tiešām rūp;
  • zinām, ka pacienta attieksmi veido arī vide, tāpēc ērtas, modernas un visām pacientu grupām pielāgotas telpas, kur bez steigas un patīkamā gaisotnē uzkavēties pirms vizītes, ir mūsu priekšrocība.

“I. Vasaraudzes privātklīnika” veselības aprūpes pakalpojumus sniedz jau kopš 1998.gada. Līdz šodienai esam izauguši par pacientu augsti novērtētu klīniku, kurā strādā vairāk nekā 10 ārsti – savu nozaru profesionāļi.